02.03.2001

Teşekkür Yazısı!

 

        Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi Bölümünde kırılan sol kolumu tedavi için; 7 ve 11 Ocak 2000 günleri, bana bir canlının dayanamayacağı kadar acıları iki defa çektiren Dr. Ulukan ve Dr. Bülent Beylere, 11 Ocak 2000 günü yaptığı kapalı ameliyat sonucu kırığı düzeltemediği halde düzelttiğini zanneden ve 18-20 kişilik ameliyathane personeline Ar Kebap’tan yemek ısmarlanmasını isteyen Dr. Saim Bey’e, yaptıkları poliklinik muayenelerinde hastaya tatmin edici hiçbir bilgi vermedikleri halde nedense bazı şeyler devreye girince bülbül kesilen asistan doktorlardan profesörlere kadar tüm Ortopedi Bölümü personeline, kolumu; değil çalışabilecek durumda - ömür boyu kullanılamayacak duruma sokmalarına rağmen; bana, beni hiç tanımadan, kontrol bile etmeden önce 4 hafta sonra zoraki 3 hafta rapor yazan Dr. Nusret Bey’e bütün bu olanlara rağmen teşekkür ederim.

 

        Ayrıca insanları sağlıklarına kavuşturmadan, ellerindeki paraları bitince taburcu eden ve insanların sağlıkları ile çok güzel oynayan ISO 9001 belgeli bu hastaneyi de tebrik ederim.

 

        Yazdıklarımın doğruluğu için yalnız Eskişehir içinde objektif bir anket yapılması yeterlidir.

 

        Ayrıca sol kolumu yüzde yüze yakın eski durumuna getiren, bana yaşama mutluluğu aşılayan Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesinden başta Dr. Haluk Öncüloğlu ve Dr. Levent Erhan olmak üzere tüm hastane personeline kalpten teşekkürlerimi bildiririm.

 

 

        Celil Işık